Hakkımızda

Güvendent   Diş   Kliniği

1979  yılında  Silifke de doğdum . Orta öğrenimimi  Almanya  ve  Mersin de tamamladım . 2001 yılında Selçuk Ünv. Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldum.
2001 – 2003 yılları arasında vatani görevimi tamamladıktan sonra , şuan çalışmakta bulunduğum Güvendent diş  kliniğimi açtım  ve ekibimle  birlikte sizlere hizmet vermeye devam ediyorum.

Diş hekimleri  olarak bizlerde mesleki alanda kendimizi devamlı olarak yenilemekteyiz .  Diş hekimliği  fakültelerinde alınan eğitimlerin yetersizliği , teknolojinin hızla gelişmesi  ve beraberinde  güncel tedavi yöntemlerinin değişmesi   ve  dişhekimliğinde yapılan çalışmaların artması ile elde edilen literatürlerin sürekli güncellenmesi,   diş hekimlerini de  sürekli olarak yenilikçi , bilgilerini  arttıran  ve  güncelleyen, teknolojiyi takip eden konuma getirmektedir .
 
Bu konuda yardımcı olacak gerek yurtiçinde   gerekse  yurtdışında çok miktarda  kongreler, sempozyumlar, eğitimler  ve kurslar  düzenlenmektedir. Ayrıca ülkemizde çok değerli hocalarımızın da destekleriyle   mesleki derneklerin, implant enstitülerinin ve dişhekimleri odalarının düzenlemiş olduğu kurslar ve kongreler gittikçe yaygınlaşmaktadır.

Paylaşımcı kişiliğe sahip olan  Mustafa GÜVEN ,  kliniğinde  implant  konusunda  meraklı  olan diş hekimlerine  implant , ileri implant cerrahileri ( kemik aşılama teknikleri ), peryodontal plastik cerrahi konularında bilgi desteği vermekte ve tecrübelerini paylaşmaktadır . 

Mustafa  Güven

Detaylı Bilgi

Adınız Soyadınız

Email

Telefon

Konu

Mesaj

 
ileri cerrahi